Mówię home.pl, myślę…

grzesiek
Grzesiek
Dyrektor IT

W home.pl jestem „od zawsze”. Przyszedłem do firmy dwa lata po jej utworzeniu. Zaczynałem jako Administrator systemów. W trakcie rozwoju firmy przybywało sprzętu, dochodziły nowe zadania, a wraz z nimi nowe osoby i nowe możliwości. Przez te wszystkie lata przeszedłem długą drogę i stałem się Członkiem Zarządu z dużym zapleczem umiejętności technicznych. Uczestniczyłem w niezliczonej liczbie projektów, które mogły wydarzyć się tylko tutaj. Pracujemy na bardzo dynamicznym rynku i zmiany, modyfikacje oraz codzienne usprawnienia są dla mnie czymś naturalnym. Dobrze się czuję w tym środowisku. Praca w home.pl to dla mnie podróż życia, w której cały czas uczestniczę.

kasia
Kasia
Kierownik Działu Rozwoju Aplikacji

Miejsce do którego przychodzę z przyjemnością. W home.pl poznałam ludzi, z którymi utrzymuję kontakty na stopie prywatnej. Przyjaźnie, które stąd wyniosłam są dla mnie bezcenne. Różnorodność i ciągłe zmiany to coś co lubię w swojej pracy. Mam nieustanny dostęp do wszelkich nowinek technologicznych i możliwość uczenia się od świetnych specjalistów.

Paweł
Starszy Administrator Systemów Informatycznych

W home.pl jestem już od dobrych kilku lat i muszę przyznać, że cały czas znajduję tu nowe wyzwania i motywację do ciągłego rozwoju. Zaczynałem od monitoringu systemów oraz sieci i z biegiem czasu coraz bardziej specjalizowałem się w mojej informatycznej pasji, którą są wszelkiego rodzaju sieci. Aktualnie zajmuję się projektowaniem i utrzymywaniem środowiska sieciowego, co codziennie pozwala mi się szczerze uśmiechać w mojej pracy. Sama firma to nie tylko budynek, logo czy brand – to także ludzie. I to właśnie oni tworzą niesamowitą atmosferę. Nigdy nie spodziewałbym się, ilu ciekawych i pozytywnie zwariowanych ekspertów udało mi się do tej pory poznać podczas codziennej pracy w home.pl albo przy znacznie większych projektach realizowanych z naszymi partnerami zewnętrznymi. Jak w każdym miejscu – raz jest lepiej, raz gorzej, ale właśnie to nie pozwala popaść nam w rutynę i monotonię, co środowisku IT zdarza się często. Na szczęście zespół to nie tylko ludzie w godzinach pracy – to też fajni kumple i znajomi poza oficjalnymi godzinami.

Mikolaj
Mikołaj
Telefoniczny Doradca Klienta

Firma, która działa w najprężniej rozwijającej się branży świata! To miejsce, gdzie niespotykany nigdzie indziej profesjonalizm łączy się z nowoczesną atmosferą w pracy, gdzie ludzie są do siebie przyjaźnie nastawieni, a otwartość i szczerość są standardem.Zaczynając pracę w home.pl pierwsze na co zwróciłem uwagę to nowoczesny sposób podejścia do rekrutacji i wyjątkowa, jak na polskie warunki, uczciwość pracodawcy.