Dzielimy się z Wami zdobytą wiedzą

homeStarter – tego nie uczą w szkołach

Dla kogo: uczniowie szkół średnich

homeStarter to nowatorski projekt szkoleniowy dla grupy uczniów klas maturalnych i przedmaturalnych obejmujący trzy zagadnienia, które uczestnicy mogą wybrać – podstawy programowania, marketing i media społecznościowe lub testowanie aplikacji i serwisów internetowych.

Pierwsza edycja homeStartera rozpoczęła się na przełomie 2019 i 2020 roku. Kilkudziesięciu uczniów szkół średnich zdobyło wiedzę dotyczącą IT i marketingu. Młodzi uczestnicy zostali także przeszkoleni z zakresu kompetencji miękkich przydatnych na rynku pracy.

Patronat Prezydent Miasta SzczecinProgram homeStarter objął patronatem Prezydent Miasta Szczecin.

homeStarter – tego nie uczą w szkołach
Płatne praktyki

Płatne praktyki

Dla kogo: studenci, absolwenci szkół średnich

Co roku w wakacje organizujemy płatne praktyki m.in. dla przyszłych marketingowców, programistów, testerów czy grafików oraz osób chcących się sprawdzić w obsłudze klienta. Jest to okazja do zdobycia nowych umiejętności i sprawdzenia się w realiach pracy w dużej firmie.

Atutem naszych praktyk jest praca w zespołach razem z pracownikami home.pl i wykonywanie realnych zadań wraz z nimi.

Ponadto cała grupa praktykantów pracuje nad wspólnym projektem, który łączy kompetencje wszystkich uczestników programu. W trakcie jego trwania wspólnie przyswajamy metody pracy projektowej, sposoby negocjacji biznesowych oraz planowanie i wdrażanie projektów. Przedsięwzięcie kończy się prezentacją przez Zarządem home.pl.

Bez obaw! Są też chwile wytchnienia i czas na dobrą kawę, gorącą czekoladę i partyjkę piłkarzyków lub rywalizację przy naszej konsoli do gier.